Dedektif Büroları | Özel Dedektif İstanbul - Private Detective Turkey | Private Detective in Turkey - Özel Dedektif , +90 532 250 63 51

Şirket Araştırma ve Genel Analiz

Günümüzde globalleşen dünya ekonomisinde artık ülke ayrımı kalkmış uluslar arası şirketler kar gördükleri ve kar düşündükleri birçok alanda ve ülkede yatırım planlamaktadırlar.  

 

Ortaklık düşünen firmalar bu düşüncelerini icraata geçirmede bir takım sıkıntılarla karşılaşabilmektedirler.  Ortaklık kurmak istedikleri şirketlerin kendilerine sunulan ekonomik verileri gerçekle bağdaşmayabilmektedir. Firmalarının ekonomik verileri olumlu görünürken aslında olumsuz çıkabilmektedir.  Bankalardan çekleri dönmüş olabilir, firma sahiplerinin dolandırıcılıktan sabıkaları olabilir. Bankalara büyük miktarda ödenmemiş kredi borçları olabilir veya piyasaya büyük miktarda borçları olabilir.

 

Bu şirketler hakkında detaylı araştırma gerekmektedir. Lütfen özel dedektiflik hizmeti için ödeyeceğiniz cüzi ücreti gözünüzde büyütmeyin çünkü öteki tarafta kaybedeceğiniz milyonlara euroınız vardır.

 

Zabata dedektiflik bürosunun yapacağı detaylı risk analizi ile ortaklık kuracağınız firma ile ilgili artık daha sağlıklı karar verebileceksiniz.