Dedektif Büroları | Özel Dedektif İstanbul - Private Detective Turkey | Private Detective in Turkey - Özel Dedektif , +90 532 250 63 51

Özel Dedektif Türkiye

 

Istanbul Dedektiflik Bürosu, İstanbul Ticaret Odasına Kayıtlı bir Limited Şirketidir. Kurumsal firmadan hizmet almaavantajı yaşayın. Şirketimizde para kalmadı, paranız gitti, geri iade yapamayız, ofisimiz yok vb gibi cevaplarla karşılaşmazsınız. Yapılamayan özel dedektiflik işinin ücreti geri iade edilir. 

 

Türkiyede Özel Dedektif, Hizmeti Verdiğimiz İller:

 

Özel Dedektif, Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bayburt, Batman, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.Maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Şırnak, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, 

 

 

Avrupa ve tüm Ortadoğu da hizmet veren, kurumsal bir dedektiflik firması olan, dedektiflik büromuz, yaklaşık 18 senedir, tüm dedektiflik işlerinde, hizmetlerine cevam etmektedir. 

 

Sonuç odaklı olarak,  Türkiye de Özel dedektif, faaliyetlerine devam eden, şirketimiz, ücret geri iade garantisi ile çalışmaktadır. Eğer, istemiş olduğunuz, özel dedektiflik işi, yapılamazsa paranızı geri iade ediyoruz. Bu çok küçük bir orandır, genelde biz % 95 başarı oranı ile çalışmaktayız. Ancak, bazen elemizde olmayan nedenlerden dolayı, operasyon başarısız olabilmektedir. Bu durumda paranızı geri iade ediyoruz. Bu büyük firma olmanın bir sonucudur. Türkiye de biz bu garantide tekiz.