Dedektif Büroları | Özel Dedektif İstanbul - Private Detective Turkey | Private Detective in Turkey - Özel Dedektif , +90 532 250 63 51

Dolandırıcılık Olayları Araştırma

 

Bütün Dünya ülkelerinde zaman zaman dolandırıcılık olaylarına rastlanılabilmektedir. Ancak Resmi istatistiki verilere bakıldığı zaman Türkiye ve benzeri Ortadoğu ülkelerinde dolandırıcılık olaylarının batı ülkelerine nazaran daha fazla olduğu görülmektedir. Örneğin ithal edecek olduğunuz bir domatesin ilk partisi kaliteli yollanmakta fakat sonraki parti malları kalitesiz yollanabilmektedir.Almayı düşündüğünüz antika iddia edilen bir eser sahte çıkabilmektedir.

 

Siz Türkiye de bir şirketten ssk veya vergi dairesi borcu yoktur yazısı veya başka diğer bir resmi evrak istemişsinizdir fakat size gönderilen evraklar sahte çıkabilmektedir.

 

Türkiye de satmış olduğunuz bir ürünün ücretini alamamış olabilirsiniz, firma sahipler kaçmış olabilir.

 

Türkiye de almayı düşündüğünüz bir arazi, bina, fabrika vb aslında size bunları satmak isteyen kişilerin olmayabilir. Başkasının gayrimenkullerini sahte evraklarla size satmak isteyebilirler.

 

Bu ve buna benzer bir çok konuda lütfen önce Zabata Araştırma Şirketinden detaylı bir analiz raporu isteyin ve Özel dedektiflik büromuzun vereceği rapora göre işlem yapın ve karar verin.

 

Zabata dedektiflik ajansı, Türkiyede dolandırıcılık olaylarını soruşturma da en güvenilir firmadır. Dolandırıcılık olaylarını soruşturmada bir çok yöntem ve metod kullanıyoruz. Ancak, unutmamak gerekir ki, en güzeli hiç dolandırılmamaktır. Bunun için yapılacak işten önce mutlaka, Türkiye dedektiflik ajansı ile bir anlaşma yapınız.

 

Bırakın, biz o şirketi, kuruluşu, kurumu veya kişileri araştıralım. Mal satmadan önce ve mal almadan önce mutlaka bizi arayınız. Peki biz dolandırlıma olaylarını engellemek için neler yapıyoruz.

 

1- Karşı tarafın sabıka kaydını araştırıyoruz.

2- Adres araştırması yapıyoruz.

3- Ticaret odaları araştırması yapıyoruz ve kayıtları inceliyoruz.

4- Banka araştırması yapıyoruz, yazılmış çekleri varmı onlara bakıyoruz

5- Kredi yolsuzluklarını inceliyoruz.

6- Sahiplerini araştırıyoruz.

7- Türkiye de Kamuoyu araştırması yapıyoruz.